BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Biz Kimiz ?
  2017 Yılından Bu Yana İstanbulun Birçok Yerin De 5000 İ Aşkın Bireye; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama ,Yatak Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yastık , Yorgan , Battaniye Yıkama Hizmeti Vermiş Olup Yanı Sıra Toplu Yaşam Alanları Rutin Temizliği; Apartman Ve Bina Temizliği, Site Temizliği ,İş Hanı Temizliği, Avm Temizliği, Fuar Alanı Temizliği ,Toplantı Ve Organizasyon Sonrası Temizlik Hizmetlerini Vermektedir.

  Kurum Ve Kuruluşlar İçin ; Bu Alanda Personel Temini Kaçınılmazdır.Yeşim Temizlik Kalifiyeli Personel Temini Sağlamakla Kalmayıp Personellerinin Sosyal Haklarını Tam Anlamıyla Karşılar.Temizlik Alanında Bireylere Vermiş Olduğu İlgi Ve Alakayı Aynı Şekilde Kurum Ve Kuruluşunuz İçin De Gösterir.Değerli Zamanınızı Kazanmanıza Olanak Sağlar.
 Bu Amaç Doğrultusun Da Bireylerin , Kurum Ve Kuruluşların Harcama Yapmak Zorun Da Oldukları Temizlik Hizmetlerini;Yüklü Miktarlarda Para Ödeyerek; Temizlik Hizmetinin Ağır Satın Alma Koşullarından Kaçınmalarını Sağlamayı Kendine İlke Edinmiştir.
Vizyonumuz
  Müşterilerine Temizlik Hizmeti Sektöründe En Yüksek Faydayı Sağlayacak Ve Aynı Zamanda Temizlik Giderlerini Minimuma İndirecek Bu Sistemle Kurumsal Bir Marka Olmak.
Misyonumuz
  Müşterilerine Temizlik Hizmeti Sektörün De; Sürekli Olarak En Yüksek Kalitede Hizmeti; Kalifiyeli Personellerimizle Piyasa Ortalamasından Çok Daha Uygun Koşullarda Sağlamak.
İlkelerimiz
  Müşterilerimize ; Temizlik Hizmetini Almış Olduğu Andan İtibaren En Yüksek Kalitede Hizmeti Piyasa Ortalamasından Çok Daha Uygun Fiyata Sunmak Ve Hizmet Sonrası Desteğini Vermek .

  Çalışanlarımıza; Yaşam Standartları Yükselmiş Ve Sosyal Hakları Güvence Altına Alınmış, İçinde Bulunmaktan Gurur Duyacakları Projelerde Çalışma Ortamı Sağlamak.

  Çevreyi Gözetip Yaşanabilirliğin Devamını Sağlayan Ve İnsanlığın Sürekliliği İçin Her Fırsatta Her Alanda Farkındalığını Belirten Ve Katkıda Bulunan Kurumsal Bir Şirket Olmak.

  Devletine En Çok Vergiyi Vermeyi Hedefleyerek , Ekonomiye Destek Olmak.